• LASEROTERAPIA
  • ULTRASONOGRAFIA
  • GABINET CHIRURGICZNY
  • MEDYCYNA ESTETYCZNA

GABINET CHIRURGICZNY I CHORÓB NACZYŃ

Gabinet chirurgiczny i Chorób Naczyń

Gabinet chirurgiczny i Chorób Naczyń

Porady chirurgiczne w zakresie profilaktyki i leczenia żylaków, stopnia zaawansowania miażdżycy, ocena przepływów krwi w naczyniach tętniczych i żylnych metodą USG kolor-doppler. Obserwacja , nadzór i prowadzenie chorych z tętniakami aorty brzusznej: zachowawcze, przed i pooperacyjne, po wszczepieniu stentów i stentgraftów oraz operacjach tętniaków aorty brzusznej.

Badania przepływów krwi

Badania przepływów krwi

Ocena metodą USG kolor-doppler przepływu krwi w naczyniach tętniczych i żylnych kończyn dolnych i górnych, wykrywanie zwężeń, zakrzepów i zatorów, ocena tętniaków aorty i tętnic obwodowych, żylaków kończyn dolnych. Badanie tętnic szyjnych i kręgowych. Ocena stopnia rozwoju miażdżycy w naczyniach tętniczych szyjnych, aorty i tętnicach kończyn dolnych.

Nieoperacyjne leczenie żylaków

Nieoperacyjne leczenie żylaków

Skleroterapia, laseroterapia zmian naczyniowych. Profilaktyka i leczenie stopy cukrzycowej, owrzodzeń podudzi i trudno gojących się ran. Usuwanie zmian skórnych i guzków operacyjne i za pomocą elektrokoagulacji.

Operacje

Operacje

przeszczepów / by- passów/ naczyń kończyn dolnych, żylaków, laparoskopowe pęcherzyka żółciowego i wyrostka robaczkowego, przepuklin, żylaków odbytu, zmian skórnych Skleroterapia: polega na wstrzyknięciu do światła naczynia środka obliterującego / sklejającego /

WIĘCEJ


Prowadzenie farmakologiczne i obserwacja

Prowadzenie farmakologiczne i obserwacja

Chorych po operacjach naczyniowych i angioplastykach + stent tętniaków aorty brzusznej, by-passów obwodowych kończyn dolnych, operacjach tętnic szyjnych.

Angioplastyka naczyń

Angioplastyka naczyń

Angioplastyka – zabieg przezskórny polegający na poszerzeniu naczyń krwionośnych

LIFTING POWIEKI GÓRNEJ

LIFTING POWIEKI GÓRNEJ

Alternatywą do zabiegu blefaroplastyki (zabieg chirurgiczny) jest zabieg wykonany PLAZMĄ.

WIĘCEJ